O společnosti

Naše specializace

Specializujeme se jak na komplexní dodávky stavebního díla, tak na jednotlivé stavební segmenty od základů až po střechu včetně vnitřních, dokončovacích a terénních úprav kolem rodinných domů a stavebních objektů. Provádíme projektování rodinných domů, zajištění projektové dokumentace a vyřízení stavebního povolení. Prodej střešních krytiny po celé České republice na základě poptávky zákazníků a vypracované cenové nabídky. Dodávky střech na místo určení po celé ČR. Specializaci na dodávky typů střešních krytin naleznete v sekci horního menu STŘECHY PRODEJ.

Inovace

Vyhledáváme a nabízíme použití nových technologií, nových materiálových produktů pro kvalitní funkčnost střech a staveb. Na českém trhu zastupujeme jednotlivé obchodní a výrobní společnosti, abychom našli našim zákazníkům nejlepší možné provedení a řešení pro realizaci střechy, fasády nebo stavby.

Dodávky na klíč

Dodávky materiálu a realizaci zajišťujeme na základě jednání s našimi klienty, kdy nalezneme nejlepší řešení pro výstavbu stavebního díla (Střechy,stavby,fasády). Na základě Vašich požadavků najdeme řešení, vytvoříme cenovou nabídku, kterou se zákazníky projednáme před realizací a odsouhlasení všech náležitostí a skutečnosti stavebního díla, následuje stanovení termínu plnění a smlouva o dílo.

Záruka na dodávku materiálu, práce

Záruky na dodávaný materiál na základě Vašeho výběru stanovených výrobcem, po vzájemné konzultaci o jednotlivých vlastnostech, parametrech a vhodnosti použití střešních a stavebních materiálů co do kvality a dlouhodobé životnosti použitích materiálů. Na dodávky včetně realizace dáváme našim zákazníkům také záruku na provedené práce v závislosti na zabudovaných stavebních prvcích do stavebního díla. Dále nabízíme i po záruční době opravy, údržby stavebního díla.